Yonca Nasıl Yetiştirilir : En Güzel yonca  Rekor Gelişim kullanılarak yetiştirilir, aşağıdaki yonca  bakım videolarını  ve diğer bitkilerin  videolarını  izlediğinizde  bizleri daha  iyi anlayacaksınız. Rekor Gelişimi gerek yoncayı ekmeden önce  gerekse  biçim sonrası serperek  uygulayabilirsiniz. Rekor Gelişim ile  erken biçer ve  balya sayısını ve  ağırlığını  net  şekilde  artırdığınız gibi  tarlanız daki  yonca  bozulmalarının da  önüne  geçebilirsiniz.  http://www.rekorgelisim.com   Sitesinden  gerekli bilgileri, kullanım şeklini, uygulama zamanını,  fiyatları öğrenebilirsiniz.

 

 

Yonca  konusunda istediğiniz her soruyu,  çözemediğiniz, aklınıza takılan  sorunlarınızı bize  yazabilir yada en alttaki telefonlardan bizleri istediğiniz arayabilirsiniz. Yoncaları gençleştiren, bozulmasını, sararmasını, seyrekleşmesini,kurumasını engelleyen  ve  oldukça yüksek düzeyde verimi artıran Rekor Gelişimden   ise 1 adet  dahi  siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

         REKOR GELİŞİM SİPARİŞ VE iLETİŞİM  FORMU

Adınız Ve Telefonunuz (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İletiniz

    Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07   E-mail : rekorgelisim@gmail.com      Web :  www.rekorgelisim.com


Comments are closed.